• ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY

• Jaka jest rola rodziców w ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży? Czy kryzysom można przeciwdziałać? Kiedy szukać wsparcia specjalisty? Jak rozmawiać z młodym człowiekiem o jego problemach? O dobrostanie psychicznym młodych ludzi rozmawiają dr Ewa Odachowska-Rogalska - psycholog, Kierownik Zakładu Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz dziennikarz Onetu – Janusz Schwertner. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury artykułów UNICEF Polska dedykowanych zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży: https://unicef.pl/co-robimy/dla-rodzicow Film powstał w ramach projektu edukacyjnego UNICEF Polska „eMOCje w GŁOWIE”.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• CZEKOLADOWY DZIEŃ

• 17 stycznia w naszym przedszkolu było bardzo słodko, a to za sprawą czekoladowego autobusu. Czekoladowe warsztaty to coś przyjemnego dla małych łasuchów. Dzieci poznały historie powstania czekolady oraz dowiedziały się, że ich ulubiony przysmak powstaje z drzewa kakaowca, a także miały okazję spróbować różnych rodzajów czekolady. Po degustacji każdy przedszkolaków z zaangażowaniem wykonał swoja czekoladkę oraz czekoladowy rysunek. Dzieci swoąa czekoladową prace zabrały do domu w pięknie zapakowanym pudełeczku. Na koniec każdy mały uczestnik otrzymał "Dyplom Mistrza Czekolady". Mamy nadzieję, że wizyta w czekoladobusie na długo zostanie dzieciom w pamięci.

• BAL KARNAWAŁOWY

• Dnia 16 stycznia w naszym przedszkolu można było spotkać księżniczki, policjantów, Spidermanów, Czerwonego Kapturka i wiele wiele innych postaci. Bajkowo i kolorowo zrobiło się za sprawą tego, iż odbył się w tym dniu bal karnawałowy. Dzieci przy dźwiękach rytmicznej muzyki tańczyły, miały też miejsce konkursy.Ten dzień był pełen dobrej zabawy. Na koniec wszystkim dzieciom zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.

• JASEŁKA - BIS

• Kochani cieszymy się , że tak licznie przybyliście na Jasełka "Historia Narodzenia Pana słowem i kolędą pięknie opisana" jeszcze grudniu przed świętami.

Dla wszystkich tych, którzy nie mogli przybyć na to wyjątkowe wydarzenie oraz dla tych, którzy mają chęć obejrzeć nas raz jeszcze wystąpimy

15 stycznia( niedziela) 2023 o godzinie 16.30

w sali widowiskowej BICKu.

Będzie magia...ZAPRASZAMY

• ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY