• ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI

• 14.04 to dzień w którym obchodzimy Święto Chrztu Polski. Historycy wskazują, że 14.04.966 to data narodzin Państwa Polskiego. Jest to jedna z najważniejszych dat w historii Polski.

Przyłącz się do akcji #WywieśFlagę

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2023/2024

• KOMUNIKAT

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Leśne Skrzaty w Trzcińsku- Zdroju  informuje, że po przeprowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 przedszkole dysponuje 3 wolnymi miejscami. W związku z tym postępowanie uzupełniające odbędzie się zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Wniosek o przyjęcie kandydata do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 oraz oświadczenia do pobrania w przedszkolu lub w zakładce "Rekrutacja"- "Rekrutacja 2023/2024"

• ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• 4 kwietnia odbył się pochód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty. W pochodzie oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego. Celem pochodu jest pokazanie akceptacji i zrozumienia dla wszystkich osób w Spektrum Autyzmu. Dziękujemy: Policjantom z Trzcińskiego Komisariatu Policji za zabezpieczenie marszu, Panu Józefowi z chojna.24 oraz uczniom i nauczycielom ze szkoły za włączenie się w akcję.