• DZIEŃ ZIEMI- EKO OLIMPIADA

• 25 kwietnia nasze przedszkolaki kontynuowały obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. Dzieci wzięły udział w Eko Olimpiadzie, podzielone były na trzy zespoły. Każda drużyna otrzymywała punkty za dobrze wykonane zadanie. Do zadań należało między innymi zbieranie i segregowanie odpadów do odpowiednich pojemników , szukanie ukrytych kopert z zagadkami związanymi z ekologią i udzielanie poprawnej odpowiedzi na nie.W nagrodę każdy zespół otrzymał drzewko lub krzaczek który wspólnie z Paniami dzieci posadziły w przedszkolnym ogródku. Przedszkolaki z radością i wielkim zaangażowaniem wykonywały powierzone im zadania.

• DZIEŃ ZIEMI

• Przedszkolaki podczas dzisiejszego Dnia Ziemi na zajęciach rozmawiały na temat ochrony środowiska. Dzieci dowiedziały się, co to jest ekologia, recykling i jak należy dbać o naszą planetę i przyrodę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, a w poniedziałek kolejna część obchodów Dnia Ziemi...

SŁONECZKA

BIEDRONKI

JEŻYKI

• ZDROWE ŚNIADANIE U SŁONECZEK

• Nasze Słoneczka dbają o naszą planetę Ziemię oraz o swoje zdrowie. Wiedzą, że każdego dnia należy zjeść pożywne i zdrowe śniadanie. Dziś kanapeczki z rzeżuchą z grupowego ogródka.Nic nie smakuje tak wyśmienicie jak własnoręcznie zrobione śniadanie. Smacznego!!!!

• BAJKOWY KONCERT

• Podczas koncertu muzycznego w wykonaniu Agencji Artystycznej Pro Musica pt. „Karnawał na królewskim dworze” dzieci zapoznały się z wyglądem i brzmieniem fletu poprzecznego i puzonu.

Wysłuchały granych na nich utworów oraz uczestniczyły w zabawach przy muzyce.Taka zabawna forma rozwija u dzieci zainteresowanie muzyką oraz uwrażliwia na jej odbiór, a także rozbudza fantazję twórczą, co wzbogaca świat przeżyć estetycznych dzieci. Koncert uatrakcyjnił wybór Króla oraz Królowej.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert !!!