• WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W BIBLIOTECE

• Poczuj magię Świąt i zapisz się razem ze swoją pociechą na warsztaty pieczenia i dekorowania pierniczków i ciasteczek, które odbędą się 5 grudnia 2022 o godz. 16.00 . Zapisy do 2 grudnia(piątek) w Bibliotece.

• POKAZ ILUZJI

• W dniu dzisiejszym gościliśmy fotografów z firmy PIXEL, którzy wykonali dzieciom zdjęcia grupowe oraz zdjęcia indywidualne w pięknej zimowej scenerii. Niespodzianką dla dzieci był pokaz iluzji w wykonaniu Pana Grzegorza, za co bardzo dziękujemy.

• PODZIĘKOWANIA #SZKOŁADOHYMNU

• W tym roku akcja odbyła się już po raz piąty. Do wspólnego śpiewania hymnu przystąpiło w sumie 4 152 960 uczniów oraz 396 495 nauczycieli w całej Polsce. Łącznie do akcji zgłosiło się 20 434 szkół z całego kraju. Nasze przedszkole również przystąpiło do wspólnego odśpiewania hymnu.

• KONCERT "DLA NIEPODLEGŁEJ"

• Przedstawiciele naszego przedszkola wystąpili podczas Koncertu "Dla Niepodległej" 11 listopada 2022 w BICK. Był to dla nas wielki zaszczyt, że najmłodsi Polacy mogli swoim występem uświetnić ten koncert. Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor BICK Reginie Brzezińskiej za zaproszenie i za piękne podziękowania

• PODZIĘKOWANIE #SZKOŁAPAMIĘTA

•

Już po raz czwarty MEiN zorganizowało akcję „Szkoła pamięta”. W tym roku wzięło w niej udział ponad 11 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatach z całego kraju, w tym również nasze przedszkole. W akcję zaangażowało się ponad 1 mln 700 tys. uczniów oraz 156 tys. nauczycieli.

Za udział w akcji otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniami

• AKADEMIA Z OKAZJI 11 LISTOPADA

• W tym roku najstarsze przedszkolaki z grupy "Jeżyków" przygotowały Akademię z okazji Święta Niepodległości dla młodszych dzieci oraz na występ zaprosiły również swoich rodziców.

• Konkurs na najpiękniejsza, najzabawniejsza, najbardziej dyniowy dynie na świecie wyniki

•

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci! Z przyjemnością ogłaszam wyniki rodzinnego konkursu. Odzew z Waszej strony ogromnie mnie ucieszył. Na konkurs zgłoszono 17 przepięknych dyń.

Nagrodzone dynie:

I miejsce Wojciech Zalewski grupa Jeżyki

II miejsce Oliwia Jaruszewska grupa Słoneczka

III miejsce Franciszsk Zalewski grupa Biedronki

Gratuluje! Dziękuję wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Dziękuję Pani Reginie, Pani Joli oraz Pani Ewelinie za to, że podjęły się trudnego zadania wyboru trzech wygranych dyń, a wybór był naprawdę ciężki.